جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دوست گرامی ،

شما به عنوان عضوی از خانواده بزرگ Skipper  در اینجا حضور دارید . در این صفحه ما با ارائه محتوایی ویژه برای شما ، سعی داریم تا از تجربه لذت بخش استفاده از محصولات Skipper  بهره مند شوید و بتوانید بهره وری محصول خود را هر چه بیشتر بالا ببرید .

در تلاش هستیم تا این صفحه همواره بروزرسانی شود . بنابراین تجربه همراهی شما برای ما بسیار لذت بخش خواهد بود .

در یادها بمانید !

فایل اکسل انبارگردانی ( ویژه بارکدخوان های بی سیم Skipper )

با استفاده از این فایل می توانید توسط بارکدخوان های بی سیم Skipper موجودی واقعی و نرم افزاری کالاهای انبار را به ساده ترین حالت بدست آورید و برای هر کالا مغایرت گیری موجودی انبار را به آسانی انجام دهید .

فایل اکسل اسامی کالا همراه بارکد ( سوپرمارکت )

در این فایل اکسل ، حدود 22 هزار قلم کالای سوپرمارکتی ( شامل نام کالا و بارکد آن ها ) گردآوری شده اند . این فایل برای ورود اسامی و بارکد کالاها در نرم افزارهای هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها بسیار مفید و کاربردی می باشد .

فایل نسخه کامل کتاب " فروشندگی " نوشته اریک بارون

بخشی از متن کتاب :

"این کتاب راهنمایی کاربردی برای کسانی می باشد که درپی تبدیل شدن به فروشنده ای حرفه ای هستند.جایگاهی که درآن ، شما نه به عنوان یک فروشنده بلکه درقامت یک مشاور عالی برای مشتری ظاهر خواهید شد .سال هاست که دوران فروش به اصطلاح روتین و کلاسیک به اتمام رسیده ومشتریان باتوجه به فضای انفجار اطلاعاتی در کل جهان از طریق ارتباطات مجازی ، با اطلاعات بیشتری بدنبال رفع نیازهای خود هستند ... ."