جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
دیتاکالکتور اسکیپر

دیتاکالکتور اسکیپر (خطی و دوبعدی ) Skipper DC3200

دیتاکالکتور اسکیپر

دیتاکالکتور اسکیپر مدل DC3200 در مدل خطی و دوبعدی عرضه می شود . این دستگاه جمع آوری اطلاعات با کیفیت بالا و قیمت مناسب یک دستگاه در کلاس متوسط به بالا محسوب می شود که تقریبا تمام نیازهای یک واحد انبار و فروشگاه در صنایع مختلف را برآورده می سازد.این دستگاه  توانایی خوانش بارکدهای خطی مخدوش را نیز دارا می باشد .  این دستگاه با اتصال به دانگل خاص خود به صورت بی سیم قابلیت قرائت ، دسته بندی کدها در لیست های مختلف ( کالاهای خروجی ، کالاهای ورودی ، صورت کالا و … ) را دارد .

  • این دستگاه قابلیت اسکن بارکدهای یک بعدی و دو بعدی را دارد تا بتوانید از روی صفحه نمایش گوشی و لپ تاپ، صفحه نمایش LCD و موارد دیگر آنها را اسکن کنید. سازگاری بارکد یک بعدی: UPC، EAN، Code128 Code39، Code11، Codabar، و غیره . سازگاری بارکد دو بعدی: PDF417، ماتریس داده (Squarish)، کد QR، Micro QR، و … . 
  • علاوه بر این، در همه حالت‌ها هنگام اتصال به دستگاه‌های سازگار از جمله رایانه شخصی، مک، ویندوز، POS، iOS،  در دسترس شما هستند. به عنوان مثال، می توانید به سرعت به دستگاه های مورد نظر خود متصل شوید و بلافاصله شروع به اسکن کنید.
  • از دیگر قابلیت های دستگاه برای برنامه نویسان قابلیت تنظیم پیشوند  / پسوند / توابع ویژه مانند کپی، چسباندن و انتخاب همه می باشد.همچنین می توان کاراکترها را از پشت بارکد یا جلوی بارکد به تعداد دلخواه مخفی کرد یا فرمان به جایگزینی کاراکتر خاصی داد .
  • هنگام قرائت دیتا روی بارکدخوان می توانید با صفحه کلید آن اطلاعات خود را روی آن لیست ادیت کنید .همچنین می توانید موارد قرائت شده را در لیست های مختلفی مانند کالاهای خروجی ، کالاهای ورودی ، چک لیست کالا و غیره دسته بندی کنید . همچنین با ورود فایل اکسل خودتان به دستگاه می توانید اطلاعات قرائت شده را بر اساس توضیحات هر کالا مانند مبدا ، زمان انقضا و غیره ، شخصی سازی کنید .

اگر بدنبال یک دستگاه دیتا کالکتور دوبعدی کم دردسر و بادوام هستید و نیازی به ارتباط بی سیم ندارید ، DC3200 یک گزینه ایده آل برای شماست .این دستگاه همچنین در بین دستگاه های دوبعدی جمع آوری اطلاعات یک گزینه اقتصادی و با صرفه نیز به حساب می آید .

 

 

توانایی خواندن بیشتر بارکدهای خطی موجود در بازار حتی در حالت کم رنگ و یا مخدوش

Created with Fabric.js 1.7.22

توانایی خواندن بارکدهای دوبعدی و QR با استانداردهای مختلف مانند دیتا ماتریکس و ...

اتصال امن USB و سازگار با سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز ، مک ، لینوکس

طراحی ارگونومی دستگاه برای خوانش بهتر و راحتی کاربر .

دارای حافظه 16 مگابایت ذخیره صدهزار بارکد در چهار لیست مختلف ( 400 هزار بارکد )

صفحه نمایش 2.8" اینچ

دمای کار در محیط منفی 20 درجه سانتیگراد تا مثبت 60 درجه سانتیگراد

Created with Fabric.js 1.7.22

قابلیت قرائت انواع بارکدهای خطی و دوبعدی از روی صفحات نمایشگر موبایل ، مانیتور و ...

دیتاکالکتور اسکیپر

اسکن دامنه وسیعی از بارکدها

بارکدهای خطی و دوبعدی را در دامنه وسیعی از استاندارها و کیفیت های مختلف قرائت کنید . برای دیتای خوانده شده ، لیستهای مختلف داشته باشید .

دیتاکالکتور اسکیپر

سازگاری با تمامی دستگاه ها

شما بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار ی می توانید از سهولت کار در تمامی دستگاه های ویندوزی مک و ... لذت ببرید . به راحتی از روی صفحات نمایشگر موبایل و مانیتور قرائت کنید . با دانگل ویژه تا شعاع صد متر ( در محیط بدون مانع ) قرائت کنید .

دیتاکالکتور اسکیپر

منعطف با انبار شما

در عرض چند ثانیه شروع به کار کنید و در حالتهای مختلف اسکن کنید . فایل اطلاعات اکسل کالاهای خود را وارد دستگاه کنید و از این به بعد تمامی کدها را با اطلاعات خودتان شخصی سازی کنید ( اطلاعات هر کالا مانند منبع تامین ، زمان انقضا و...را در دستگاه ببینید ).

دیتاکالکتور اسکیپر