جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بارکدخوان رومیزی Skipper MD2100

بارکدخوان اسکیپر MD2100 (دوبعدی و رومیزی ) Skipper MD2100

بارکدخوان اسکیپر مدل MD2100  یک بارکدخوان دوبعدی رومیزی می باشد . این بارکدخوان  با کیفیت بالا ، طراحی زیبا و قیمت مناسب یک دستگاه در کلاس  بالا محسوب می شود که تقریبا تمام نیازهای یک واحد صنفی و فروشگاهی شامل : سوپرمارکت ، پوشاک ، لوازم تحریر و کتاب فروشی و … را برآورده می سازد. این بارکدخوان مناسب اماکنی است که مراجعه کننده حضوری بالایی دارند و توانایی خوانش بارکدهای  مخدوش را نیز دارا می باشد . بدلیل ثابت بودن بارکدخوان دارای مد قرائت  مداوم  و اتو سنس یعنی دارای خواندن خودکار با حسگر می باشد که بدون دخالت کاربر تنها در حالت نزدیک شدن بارکد آن را حس می نماید.

  • این دستگاه قابلیت اسکن بارکدهای یک بعدی و دوبعدی  را دارد تا بتوانید از روی صفحه نمایش گوشی و لپ تاپ، صفحه نمایش LCD و موارد دیگر آنها را اسکن کنید. سازگاری بارکد یک بعدی با : UPC، EAN، Code128 Code39، Code11، Codabar، و غیره . سازگاری بارکد دو بعدی با: PDF417، ماتریس داده (Squarish)، کد QR، Micro QR، و … . 
  • علاوه بر این، در همه حالت‌ها هنگام اتصال به دستگاه‌های سازگار از جمله رایانه شخصی، مک، ویندوز، POS، iOS، iPad، iPhone و سایر دستگاه‌های Android، Apple یا گوشی‌های هوشمند در دسترس شما هستند.در نتیجه، با این قابلیت  اتصال سازگار، نیازی به نصب نرم افزار اضافی بر روی رایانه یا دانلود برنامه های اضافی بر روی گوشی شما نیست. به عنوان مثال، می توانید به سرعت به دستگاه های مورد نظر خود متصل شوید و بلافاصله شروع به اسکن کنید.
  • از دیگر قابلیت های دستگاه  Skipper MD2100 برای برنامه نویسان قابلیت تنظیم پیشوند  / پسوند / توابع ویژه مانند کپی، چسباندن و انتخاب همه می باشد.همچنین می توان کاراکترها را از پشت بارکد یا جلوی بارکد به تعداد دلخواه مخفی کرد یا فرمان به جایگزینی کاراکتر خاصی داد .
  • این دستگاه دارای صدای بازر بلندی می باشد که موجب می شود در اماکن عمومی شلوغ به راحتی صدای ان شنیده شود .
  • این دستگاه همچنین علاوه بر سوپرمارکت ها و داروخانه ها ، مناسب مراکز پذیرش و یا پرداخت های مالی نیز می باشد .

 

توانایی خواندن بیشتر بارکدهای خطی و دوبعدی QR حتی در حالت کم رنگ و یا مخدوش

دارای ابعاد : طول 86.7 میلیمتر ،عرض 96.7 میلیمتر و ارتفاع 143.6 میلیمتر

طراحی ارگونومی و زیبای دستگاه برای خوانش بهتر و راحتی کاربر .

Weighing Scale

وزن دستگاه 270 گرم ( بدون کابل رابط )

دمای کار در محیط منفی 20 درجه سانتیگراد تا مثبت 60 درجه سانتیگراد

Created with Fabric.js 1.7.22

قابلیت قرائت انواع بارکدهای خطی از روی صفحات نمایشگر موبایل ، مانیتور و ...

بارکدخوان رومیزی و دوبعدی اسکیپر MD2100

اسکن دامنه وسیعی از بارکدها

بارکدهای خطی و میله ای و دوبعدی را در دامنه وسیعی از استاندارها و کیفیت های مختلف قرائت کنید . سرعت انتقال اطلاعات بالا به صورت بی سیم و سهولت استفاده ، تجربه سرعت و دقت همزمان را برای شما فراهم می کند .

بارکدخوان رومیزی و دوبعدی اسکیپر MD2100

امکانات مناسب محیط های شلوغ

این دستگاه Skipper Md2100 مناسب محیط های وسیع و شلوغ مانند سوپرمارکت ها ، داروخانه ها و مراکز پذیرش اداری مانند بلیت فروشی و مراکز پرداخت می باشد . صدای بازر بلند و خوانش از زوایای مختلف برای سهولت کار در چنین محیط هایی تعبیه شده است .

بارکدخوان رومیزی و دوبعدی اسکیپر MD2100

منعطف با کسب وکار شما

در عرض چند ثانیه شروع به کار کنید و در حالتهای مختلف اسکن مانند خودکار و پیوسته در زوایای مختلف ، تجربه فروش پرسرعت و با دقت را با تمامی امکانات تجربه کنید .

بارکدخوان رومیزی و دوبعدی اسکیپر MD2100