جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بارکدخوان اسکیپر ریسر (خطی و دوبعدی ) Skipper Racer

بارکدخوان اسکیپر مدل ریسر  در دو مدل خطی و دوبعدی عرضه می شود . این بارکدخوان با کیفیت بالا و قیمت مناسب یک دستگاه در کلاس متوسط به بالا محسوب می شود که تقریبا تمام نیازهای یک واحد صنفی و فروشگاه شامل : سوپرمارکت ، پوشاک ، لوازم تحریر و کتاب فروشی و … را برآورده می سازد.این بارکدخوان با سیم و با پایه رومیزی بوده و توانایی خوانش بارکدهای خطی مخدوش را نیز دارا می باشد . پایه این دستگاه با طراحی ارگونومی خاص خود طوری دستگاه را نگه می دارد که کاملا بر محل خود چفت می شود .بر روی پایه دارای مد قرائت نرمال ، مداوم ( بدون نیاز به فشردن ماشه ) و در مدل دوبعدی دارای خواندن خودکار با حسگر می باشد که بدون فشردن ماشه تنها در حالت نزدیک شدن بارکد آن را حس می نماید.

  • این دستگاه قابلیت اسکن بارکدهای یک بعدی و دو بعدی را دارد تا بتوانید از روی صفحه نمایش گوشی و لپ تاپ، صفحه نمایش LCD و موارد دیگر آنها را اسکن کنید. سازگاری بارکد یک بعدی: UPC، EAN، Code128 Code39، Code11، Codabar، و غیره . سازگاری بارکد دو بعدی: PDF417، ماتریس داده (Squarish)، کد QR، Micro QR، و … . 
  • علاوه بر این، در همه حالت‌ها هنگام اتصال به دستگاه‌های سازگار از جمله رایانه شخصی، مک، ویندوز، POS، iOS، iPad، iPhone و سایر دستگاه‌های Android، Apple یا گوشی‌های هوشمند در دسترس شما هستند.در نتیجه، با این قابلیت  اتصال سازگار، نیازی به نصب نرم افزار اضافی بر روی رایانه یا دانلود برنامه های اضافی بر روی گوشی شما نیست. به عنوان مثال، می توانید به سرعت به دستگاه های مورد نظر خود متصل شوید و بلافاصله شروع به اسکن کنید.
  • از دیگر قابلیت های دستگاه برای برنامه نویسان قابلیت تنظیم پیشوند  / پسوند / توابع ویژه مانند کپی، چسباندن و انتخاب همه می باشد.همچنین می توان کاراکترها را از پشت بارکد یا جلوی بارکد به تعداد دلخواه مخفی کرد یا فرمان به جایگزینی کاراکتر خاصی داد .

اگر بدنبال یک بارکدخوان کم دردسر و بادوام هستید و نیازی به ارتباط بی سیم ندارید ، بارکدخوان اسکیپر ریسر یک گزینه ایده آل برای شماست .

 

توانایی خواندن بیشتر بارکدهای خطی موجود در بازار حتی در حالت کم رنگ و یا مخدوش

Created with Fabric.js 1.7.22

توانایی خواندن بارکدهای دوبعدی و QR با استانداردهای مختلف مانند دیتا ماتریکس و ...

اتصال امن USB و سازگار با سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز ، مک ، لینوکس ، آی او اس و اندروید

طراحی ارگونومی دستگاه برای خوانش بهتر و راحتی کاربر . دارای پایه منعطف و کاملا محکم شونده

دارای ابعاد : طول 161 میلیمتر ،عرض 80 میلیمتر و ضخامت 63 میلیمتر

Weighing Scale

وزن دستگاه 147 گرم ( بدون پایه و کابل رابط )

دمای کار در محیط منفی 20 درجه سانتیگراد تا مثبت 60 درجه سانتیگراد

Created with Fabric.js 1.7.22

قابلیت قرائت انواع بارکدهای خطی و دوبعدی از روی صفحات نمایشگر موبایل ، مانیتور و ...

اسکن دامنه وسیعی از بارکدها

بارکدهای خطی و دوبعدی را در دامنه وسیعی از استاندارها و کیفیت های مختلف قرائت کنید . سرعت انتقال اطلاعات بالا و سهولت استفاده ، تجربه سرعت و دقت همزمان را برای شما فراهم می کند .

سازگاری با تمامی دستگاه ها

شما بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار ی می توانید از سهولت کار در تمامی دستگاه های ویندوزی ، اندرویدی ، مک و ... لذت ببرید . به راحتی از روی صفحات نمایشگر موبایل و مانیتور قرائت کنید .

منعطف با فروشگاه شما

در عرض چند ثانیه شروع به کار کنید و در حالتهای مختلف اسکن مانند دستی ، خودکار و پیوسته همراه با پایه ارگونومیک ومنعطف ، تجربه فروش پرسرعت و با دقت را با تمامی امکانات تجربه کنید .