جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
فیش پرینتر Skipper Sp200

چاپگر رسید ( فیش پرینتر ) Skipper SP200

فیش پرینتر skipper sp200چاپگر رسید حرارتی SKIPPER SP200  یک چاپگر ( فیش پرینتر ) حرارتی با صرفه و اقتصادی  است که بر روی رول های کاغذ حرارتی با عرض هشت سانتیمتر چاپ می کند .این دستگاه  قابلیت تشخیص و رفع جمع شدن کاغذ را دارد . قابلیت محافظت از گرمای بیش از حد هد دستگاه از دیگر امکانات این چاپگر می باشد .  امکان یادآور سفارش و  از دست نرفتن سفارش جزو دیگر ویژگی های این پرینتر می باشد که کمک شایانی در فرایند فروش در کسب و کارها می نماید.

  • این دستگاه قابلیت چاپ بارکدهای یک بعدی و دو بعدی را دارد تا بتوانید از پرینت انواع آن استفاده کنید. سازگاری بارکد یک بعدی: UPC، EAN، Code128 Code39، Code11، Codabar، و غیره . سازگاری بارکد دو بعدی: PDF417، ماتریس داده (Squarish)، کد QR، Micro QR، و … . 
  • علاوه بر این، در همه سیستم های عامل ویندوزی ، لینوکسی در دستگاه های مختلف قابلیت چاپ دارد .
  • از دیگر قابلیت های دستگاه برش خودکار ( اتو کاتر ) می باشد .تیغه کاتر آن دارای قابلیت برش به تعداد 1.5 میلیون بار می باشد و عمر هد آن ظرفیت چاپ 150 کیلومتر کاغذ حرارتی را دارا می باشد.
  • اندازه متناسب و جمع و جور آن فضای کمی در کانتر فروش می گیرد و همچنین قابلیت نصب دیواری نیز دارد .همچنین می توانید از آن در نوبت دهی هم استفاده کنید .

اگر بدنبال یک فیش پرینتر کم دردسر و بادوام هستید و همزمان هزینه هم برای شما مهم است  ، فیش پرینتر اسکیپرSP200 یک گزینه ایده آل و اقتصادی برای شماست .

 

اقتصادی و به صرفه . توازن کاملی از کیفیت ، کارایی و هزینه ( مناسب کسب و کارهای کوچک )

Created with Fabric.js 1.7.22

توانایی چاپ بارکدهای دوبعدی و QR با استانداردهای مختلف مانند دیتا ماتریکس و ...

اتصال امن USB و سازگار با سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز ، مک ، لینوکس ، آی او اس و اندروید

طراحی ارگونومی دستگاه برای اشغال فضای کمتر و راحتی کاربر در نقطه پایانی فروش

دارای ابعاد : طول 193.76 میلیمتر ،عرض 144.23 میلیمتر و ارتفاع 133 میلیمتر

Weighing Scale

وزن دستگاه یک کیلوگرم

دمای کار در محیط صفر درجه سانتیگراد تا مثبت 45 درجه سانتیگراد

سزعت چاپ 200 میلیمتر در ثانیه

فیش پرینتر Skipper SP230LB

قابلیت چاپ کاراکترهای مختلف

این دستگاه قابلیت چاپ بارکدهای Qr ،استاندارد PDF417 و کاراکترهای مختلف استانداردی در زبان های دیگر را دارا می باشد. درضمن با اندازه ظاهری متناسب و قابلیت نصب روی دیوار دارای انعطاف در محیطهای کاری مختلف می باشد .

فیش پرینتر Skipper SP230LB

سازگاری با تمامی دستگاه ها

شما بدون دردسر می توانید از سهولت کار در تمامی دستگاه های ویندوزی ، لینوکسی ، مک و ... لذت ببرید . کارکرد آسان با تمامی سیستم عامل ها از مزایای این دستگاه است .

فیش پرینتر Skipper SP230LB

مناسب بودجه شما

این دستگاه یک چاپگر رسید حرارتی اقتصادی و به صرفه می باشد .کیفیت و قیمت در این دستگاه طوری متوازن شده تا بتواند برای هر نوع بودجه ای متناسب باشد . این فیش پرینتر انتخاب مناسبی برای فروشگاه ها و مراکز نوبت دهی کوچک می باشد .