جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
skipper Sp230e

چاپگر رسید ( فیش پرینتر ) Skipper Sp230E

Sp230E پرینتر

چاپگر رسید حرارتی SKIPPER Sp230E  یک چاپگر ( فیش پرینتر ) حرارتی با صرفه و اقتصادی  است که بر روی رول های کاغذ حرارتی با عرض هشت سانتیمتر چاپ می کند .این دستگاه با طراحی تلفیقی سبک کلاسیک و خلاقانه مناسب هر گونه دکوراسیون فروشگاهی می باشد .این دستگاه  قابلیت تشخیص و رفع جمع شدن کاغذ حرارتی را دارد . قابلیت محافظت از گرمای بیش از حد هد دستگاه از دیگر امکانات این چاپگر می باشد . 

  • این دستگاه قابلیت چاپ بارکدهای یک بعدی و دو بعدی را دارد تا بتوانید از پرینت انواع آن استفاده کنید. سازگاری بارکد یک بعدی: UPC، EAN، Code128 Code39، Code11، Codabar، و غیره . سازگاری بارکد دو بعدی: PDF417، ماتریس داده (Squarish)، کد QR، Micro QR، و … . 
  • علاوه بر این، در همه سیستم های عامل ویندوزی ، لینوکسی در دستگاه های مختلف قابلیت چاپ دارد .
  • از دیگر قابلیت های دستگاه برش خودکار ( اتو کاتر ) می باشد .تیغه کاتر آن دارای قابلیت برش به تعداد 1.5 میلیون بار می باشد و عمر هد آن ظرفیت چاپ 150 کیلومتر کاغذ حرارتی را دارا می باشد.
  • این دستگاه کمی از دیگر مدل های برند اسکیپر کوچکتر می باشد و درنتیجه اندازه متناسب و جمع و جور آن فضای کمی در کانتر فروش می گیرد و همچنین قابلیت نصب دیواری نیز دارد .همچنین می توانید از این دستگاه در نوبت دهی و بلیت فروشی نیز استفاده کنید .

اگر بدنبال یک فیش پرینتر حرارتی فروشگاهی کم دردسر و بادوام هستید و همزمان هزینه هم برای شما مهم است  ، فیش پرینتر اسکیپر SP230E یک گزینه ایده آل و اقتصادی برای شماست . با اینکه این دستگاه نسبت به دیگر مدل ها چیزی کم و کسر ندارد اما با قیمتی رقابتی و اقتصادی عرضه می گردد .

 

اقتصادی و به صرفه . توازن کاملی از کیفیت ، کارایی و هزینه ( مناسب کسب و کارهای مختلف)

Created with Fabric.js 1.7.22

توانایی چاپ بارکدهای دوبعدی و QR با استانداردهای مختلف مانند دیتا ماتریکس و ...

اتصال امن USB و سازگار با سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز ، مک ، لینوکس ، آی او اس و اندروید

طراحی ارگونومی دستگاه برای اشغال فضای کمتر و راحتی کاربر در نقطه پایانی فروش

دارای ابعاد : طول 180 میلیمتر ،عرض 140 میلیمتر و ارتفاع 127 میلیمتر

Weighing Scale

وزن دستگاه 920 گرم

دمای کار در محیط صفر درجه سانتیگراد تا مثبت 45 درجه سانتیگراد

سزعت چاپ 230 میلیمتر در ثانیه

فیش پرینتر اسکیپر مدل SP230E

قابلیت چاپ کاراکترهای مختلف

این دستگاه قابلیت چاپ بارکدهای Qr ،استاندارد PDF417 و کاراکترهای مختلف استانداردی در زبان های دیگر را دارا می باشد. درضمن با اندازه ظاهری متناسب و قابلیت نصب روی دیوار دارای انعطاف در محیطهای کاری مختلف می باشد .

فیش پرینتر اسکیپر مدل SP230E

سازگاری با تمامی دستگاه ها

شما بدون دردسر می توانید از سهولت کار در تمامی دستگاه های ویندوزی ، لینوکسی ، مک و ... لذت ببرید . کارکرد آسان با تمامی سیستم عامل ها از مزایای این دستگاه است .همچنین ابعاد آن مناسب هر محیط و فضای کاری می باشد .

فیش پرینتر اسکیپر مدل SP230E

مناسب بودجه شما

این دستگاه یک چاپگر رسید حرارتی اقتصادی و به صرفه می باشد . قیمت در این دستگاه طوری متوازن شده تا بتواند برای هر نوع بودجه ای متناسب باشد در حالیکه از کیفیت آن کاسته نشده است. این فیش پرینتر انتخاب مناسبی برای فروشگاه ها و مراکز نوبت دهی و بلیت فروشی می باشد .