جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

چاپگر رسید ( فیش پرینتر ) Skipper SP230L

چاپگر رسید حرارتی SKIPPER SP230L  یک چاپگر ( فیش پرینتر ) حرارتی مستقیم است که بر روی رول های کاغذ حرارتی با عرض هشت سانتیمتر چاپ می کند .این دستگاه  قابلیت تشخیص و رفع جمع شدن کاغذ را دارد . قابلیت محافظت از گرمای بیش از حد هد دستگاه از دیگر امکانات این چاپگر می باشد .  امکان یادآور سفارش و  از دست نرفتن سفارش جزو دیگر ویژگی های این پرینتر می باشد که کمک شایانی در فرایند فروش در کسب و کارها می نماید.

  • این دستگاه قابلیت چاپ بارکدهای یک بعدی و دو بعدی را دارد تا بتوانید از پرینت انواع آن استفاده کنید. سازگاری بارکد یک بعدی: UPC، EAN، Code128 Code39، Code11، Codabar، و غیره . سازگاری بارکد دو بعدی: PDF417، ماتریس داده (Squarish)، کد QR، Micro QR، و … . 
  • علاوه بر این، در همه سیستم های عامل ویندوزی ، لینوکسی در دستگاه های مختلف قابلیت چاپ دارد .
  • از دیگر قابلیت های دستگاه برش خودکار ( اتو کاتر ) می باشد .تیغه کاتر آن دارای قابلیت برش به تعداد 1.5 میلیون بار می باشد و عمر هد آن ظرفیت چاپ 150 کیلومتر کاغذ حرارتی را دارا می باشد.
  • اندازه متناسب و جمع و جور آن فضای کمی در کانتر فروش می گیرد و همچنین قابلیت نصب دیواری نیز دارد .

اگر بدنبال یک فیش پرینتر کم دردسر و بادوام هستید و همچنین نیاز به شبکه کردن آن دارید ، فیش پرینتر اسکیپرSP230L یک گزینه ایده آل برای شماست .

 

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

دارای پورت شبکه ( LAN ) برای استفاده در شبکه و پرینت رسید در محیط های دیگر مانند آشپزخانه رستوران

Created with Fabric.js 1.7.22

توانایی چاپ بارکدهای دوبعدی و QR با استانداردهای مختلف مانند دیتا ماتریکس و ...

اتصال امن USB و سازگار با سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز ، مک ، لینوکس ، آی او اس و اندروید

طراحی ارگونومی دستگاه برای اشغال فضای کمتر و راحتی کاربر در نقطه پایانی فروش

دارای ابعاد : طول 190 میلیمتر ،عرض 140 میلیمتر و ارتفاع 134 میلیمتر

Weighing Scale

وزن دستگاه یک کیلوگرم

دمای کار در محیط صفر درجه سانتیگراد تا مثبت 45 درجه سانتیگراد

سزعت چاپ 230 میلیمتر در ثانیه

قابلیت چاپ کاراکترهای مختلف

این دستگاه قابلیت چاپ بارکدهای Qr ،استاندارد PDF417 و کاراکترهای مختلف استانداردی در زبان های دیگر را دارا می باشد. درضمن با اندازه ظاهری متناسب و قابلیت نصب روی دیوار دارای انعطاف در محیطهای کاری مختلف می باشد .

سازگاری با تمامی دستگاه ها

شما بدون دردسر می توانید از سهولت کار در تمامی دستگاه های ویندوزی ، لینوکسی ، مک و ... لذت ببرید . کارکرد آسان با تمامی سیستم عامل ها از مزایای این دستگاه است .

منعطف با فروشگاه شما

وجود پورت شبکه علاوه بر اتصال USB موجب می شود تا بتوان به راحتی از این دستگاه درداخل شبکه کامپیوتری در فواصل دورتر از سیستم هم به خوبی کار کرد مثلا فیش زنی در آشپزخانه رستوران یکی از این موارد می باشد.