جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لیبل پرینتر اسکیپر

چاپگر برچسب (لیبل پرینتر ) Skipper TLP200

لیبل پرینتر اسکیپر

چاپگر برچسب انتقال حرارتی SKIPPER SP200  یک چاپگر ( لیبل پرینتر ) قدرتمند است که بر روی رول های کاغذی و حرارتی با عرض یازده سانتیمتر با کیفیت چاپ Dpi203 چاپ می کند .این دستگاه  در حالت استفاده از تکنولوژی انتقال حرارت با ریبون سیصد متری کار می کند .این لببل پرینتر دارای چهار سنسور مختلف می باشد که به نحوه چاپ کارآمد شما کمک بسیاری می نماید. سنسور تشخیص فاصله ( گپ ) در لیبل ، سنسور تشخیص نقطه سیاه لیبل، سنسور اتمام ریبون و سنسور باز شدن درب دستگاه از ویژگی های این چاپگر است .

شما می توانید بدون ریبون نیز بر روی لیبلهای حرارتی با این دستگاه چاپ کنید .در حالت چاپ حرارتی بر روی کاغذ ( لیبل ) حرارتی ، عمر هد آن حدود پنجاه کیلومتر است .

  • این دستگاه قابلیت چاپ بارکدهای یک بعدی و دو بعدی را دارد تا بتوانید از پرینت انواع آن استفاده کنید. سازگاری بارکد یک بعدی: UPC، EAN، Code128 Code39، Code11، Codabar، و غیره . سازگاری بارکد دو بعدی: PDF417، ماتریس داده (Squarish)، کد QR، Micro QR، و … . 
  • این لیبل پرینتر، در همه سیستم های عامل ویندوزی ، لینوکسی و مکینتاش در دستگاه های مختلف قابلیت چاپ دارد .دستگاه دارای حافظه فلش 4Mb و حافظه 8Mb SDRam  می باشد .
  • این چاپگر در مکان های مختلفی چون خرده فروشی ها ، بوتیک ها ، اداره جات ، طلا و عینک فروشی ، خشکشویی ، بیمارستان ها و بسیاری نقاط دیگر کاربرد دارد .زیرا علاوه برلیبل کاغذی ، بر روی لیبل های جواهرات ( دم موشی ) ، لیبل کارتی ، لیبل های پارچه ای و بیمارستانی نیز چاپ می کند .
  • این دستگاه به صورت جداگانه دارای نرم افزار تنظیمات سخت افزاری Utility ( دمای چاپ ، تنظیم سنسور  و … ) نیز می باشد . همچنین دارای پورت USB و شبکه ( در مدل TLP200L ) و  اسلات حافظه microSD  با ظرفیت 4GB  می باشد .

اگر بدنبال یک لیبل پرینتر کم دردسر و بادوام هستید، لیبل  پرینتر اسکیپرTLP200 یک گزینه مناسب و کارآمد برای شماست .

 

قابلیت چاپ بر روی لیبل های کاغذی و حرارتی ، لیبل جواهرات ، لیبل کارتی ، بیمارستانی ، پارچه ای و ...

Created with Fabric.js 1.7.22

توانایی چاپ بارکدهای دوبعدی و QR با استانداردهای مختلف مانند دیتا ماتریکس و ...

اتصال امن USB و LAN سازگار با سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز ، مک ، لینوکس

دارای چهار سنسور مختلف برای عملکرد بهتر ( سنسورهای فاصله ، نقطه سیاه ، اتمام ریبون ، بازشدن دستگاه )

دارای ابعاد : طول 302 میلیمتر ،عرض234میلیمتر و ارتفاع 194 میلیمتر

Weighing Scale

وزن دستگاه 2.6 کیلوگرم

دمای کار در محیط صفر درجه سانتیگراد تا مثبت 45 درجه سانتیگراد

سزعت چاپ 127میلیمتر در ثانیه

لیبل پرینتر اسکیپر

قابلیت چاپ بر روی مواد مختلف

این دستگاه قابلیت چاپ بر روی لیبل های کاغذی و حرارتی را دارد . علاوه بر آن بر روی لیبل های جواهرات ( دم موشی ) ، لیبل های کارتی ، لیبل های بیمارستانی و فرودگاهی و لیبل های پارچه ای نیز چاپ می گیرد .

لیبل پرینتر اسکیپر

سازگاری با تمامی دستگاه ها

شما بدون دردسر می توانید از سهولت کار در تمامی دستگاه های ویندوزی ، لینوکسی ، مک و ... لذت ببرید . کارکرد آسان با تمامی سیستم عامل ها از مزایای این دستگاه است .

لیبل پرینتر اسکیپر

بهینه کردن چاپ شما

این دستگاه دارای چهار سنسور مختلف برای چاپ بهتر شما می باشد . علاوه بر این حافظه مناسب آن به عملکرد بهتر آن کمک می کند . شما همچنین با نرم افزار تنظیم سخت افزاری پرتابل آن می توانید به فایل های چاپی حافظه ، دمای هد و تنظیم سخت افزاری کیفیت چاپ نیز احاطه داشته باشید .